فیلم و عکس | درباره ما | تماس با ما | تعرفه تبلیغات
رشت- رئیس کل دادگستری گیلان گفت: مالکان و دست اندرکاران برای راه اندازی بیمارستان طاهری تالش ۲ هفته فرصت دارند در غیر این صورت دستگاه قضا اقدام خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمزه خلیلی امروز یکشنبه در نشست بررسی مشکلات بیمارستان طاهری تالش اظهار کرد: مالکان و دست اندرکاران این بیمارستان ۲ هفته وقت دارند تا برای راه اندازی مجدد آن اقدام کنند، در غیر این صورت دستگاه قضا اقدام خواهد کرد.

وی تاکید کرد: این بیمارستان بیش از ۳۰ سال است که نه تنها به مردم تالش بلکه به بخش هایی از منطقه ی غرب گیلان خدمات پزشکی و درمانی ارائه کرده و برای مالکان آن مقبولیت عمومی و جایگاه اجتماعی ایجاد کرده است و نمی توان نسبت به از دست رفتن این دستاورد بزرگ فرهنگی - اخلاقی که اعتماد مردم را به دنبال داشته بی تفاوت بود.

خلیلی با بیان اینکه دستگاه قضا آمادگی دارد تا هرگونه کمک و حمایتی را برای راه اندازی و فعالیت مجدد بیمارستان طاهری در شهر تالش به عمل آورد، افزود: انتظار می رود مالکان و متولیان اجرایی این بیمارستان از این فرصت برای بازگشایی بیمارستان طاهری تالش استفاده کنند و نگذارند کار به دخالت دستگاه قضائی بکشد.

راه اندازی بیمارستان تالش از مطالبات مردمی است

«حسن محمد یاری» نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی هم در ادامه این نشست راه اندازی مجدد بیمارستان طاهری تالش را از مطالبات و انتظارات مردم شهرستان تالش دانست و افزود: مجموع دست اندرکاران اجرایی اعم از دانشگاه علوم پزشکی، اداره ی کل تأمین اجتماعی و مدیریت درمان این اداره کل، همراه با متولیان قضائی و تقنینی استان این آمادگی را دارند که مشکلات پیش روی این بیمارستان خصوصی را در راستای تسهیل ارائه خدمات به مردم غرب گیلان برطرف نمایند.

گفتنی است؛ بیمارستان طاهری تالش با سابقه ی ۳۰ ساله از مهر ماه سال گذشته به دلیل کمبود منابع مالی و عدم تناسب هزینه و فایده تعطیل شده و گفته می شود در حال حاضر حدود ۹ میلیارد تومان بدهی دارد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان