فیلم و عکس | درباره ما | تماس با ما | تعرفه تبلیغات

شهرداری رضوانشهر | برای اولین بار در مراکز شهرستان های استان گیلان قرارداد سامانه هوشمند پسماند خشک به صورت پایلوت در شهرداری رضوانشهر با شرکت دانش بنیان ایده پردازان الکترونیک با محوریت جمع آوری زباله های خشک و هوشمند سازی آن از طریق اپلیکیشن "بهروب " منعقد گردید.

یکی از اهداف مهم مدیریت پسماند در شهرداری ها اجرای هدفمند و با برنامه جمع آوری پسماند و عدم آسیب رسانی به محیط زیست است.

بهروب، پلتفرم جمع آورى پسماند قابل بازیافت از درب منزل می باشد با بهروب، افزون بر کسب امتیاز از راه فروش پسماند قابل بازیافت شهروندان ، می‌توان در راستای انتقال این پسماندها به چرخه بازیافت کمک کرد.

مهمترین مزیت اپلیکیشن جمع آوری ، تفکیک و مدیریت پسماند ، حداقل شدن آزمون و خطاست.
یعنی در صورتی که هر خانواده‌ای بخواهد پسماندها را به صورت جداگانه به محل جمع آوری و تفکیک پسماند تحویل دهند دچار بی‌برنامگی شده و خطای بیشتری دارد و همین امر ممکن است سبب آسیب رسانی جدی تر به محیط زیست گردد.

با توجه به تاکید حضرت آیت الله رئیسی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، هیئت دولت و استاندار گیلان به حل مسئله اولویت دار پسماند و همانگونه که در نشست های متعدد با حضور مقامات ارشد استان ، پسماند به عنوان ابربحران گیلان مطرح شده است شهرداری رضوانشهر به عنوان پیشگام در هوشمندسازی این فرآیند و فرهنگ سازی تفکیک از مبدا در این مسیر گام برداشت .

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان